polski  /  

Wiaty przystankowe

Arret należy do czołowych polskich producentów wiat autobusowych. Podjęliśmy się już realizacji wielu zleceń; gwarantując atrakcyjne ceny i wysoką jakość produktów wygraliśmy wiele przetargów. Nasze wiaty przystankowe docenione zostały nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach UE.

Oferujemy Państwu szereg różnorodnych modeli, które są optymalną odpowiedzią na Państwa potrzeby. Dokładamy wszelkich starań aby propozycja odzwierciedlała wymagania naszych Klientów, dlatego proponujemy zarówno konstrukcje modułowe (np. wiata przystankowe Nefryt, Inox Nova, Agat ), nowoczesne (np. wiata autobusowa Cyrkon, Kwarc ,Perła) jak również budżetowe (np. wiata przystankowa Topaz) – wszystkie łączy jednak wysoka jakość wykonania.

Firma nasza dokłada wielu starań, aby produkty cechowały się nie tylko precyzją wykonania ale również estetyczną i atrakcyjną formą konstrukcyjną. Tworzymy wyłącznie rzetelnie przemyślane koncepcje.

Zachęcamy do dołączenia do grona usatysfakcjonowanych z naszych usług Klientów oraz do zapoznania się z ofertą dostępnych w propozycji wiat autobusowych.