mail_icon  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     Telefon +48 (32) 271 66 78 

Jak zabezpieczyć tablicę reklamową przed wandalami i czynnikami atmosferycznymi?

Tablice reklamowe od lat pozostają jednym z najchętniej wykorzystywanych sposobów na reklamę zarówno produktów, jak i usług. Umieszczone w przestrzeni miejskiej, pozwalają na dotarcie do różnych grup odbiorców. Ponadto jest to korzystny finansowo sposób na zyskanie nowych klientów. Niestety, plakaty są narażone na zniszczenia przez wandali oraz w wyniku działania niekorzystnych warunków atmosferycznych. Czy istnieje skuteczny sposób na ich zabezpieczenie?

Sposób na zabezpieczenie tablic reklamowych — gabloty

Chcąc ochronić plakaty przed chuliganami, niektórzy umieszczają je na określonej wysokości. Należy jednak pamiętać, że nie zabezpieczy to ich przed wilgocią. Znacznie lepszym rozwiązaniem okazuje się więc wykorzystanie specjalnych gablot. Wykonane z trwałych materiałów skutecznie zabezpieczają plakaty przed deszczem czy śniegiem, a także przed ich zerwaniem czy popisaniem. Warto podkreślić, że tego rodzaju elementy infrastruktury można umieścić w wielu miejscach, w tym również przy odwiedzanych przez wiele osób przystankach autobusowych.

Jeśli chcesz zadbać o jakość reklamy swojej firmy, pomogą w tym gabloty reklamowe zewnętrzne. Producent Arret dodatkowo zadba o to, aby wybrane elementy komponowały się z przestrzenią, w której mają zostać umieszczone.

Jakie inne zalety wyróżniają gabloty reklamowe?

Warto podkreślić, że możliwość zabezpieczenia tablicy nie jest jedynym plusem gabloty reklamowej. Dzięki niej wyeksponujesz materiały promujące firmę nawet wieczorem, pod warunkiem że wybrane miejsce zostało wyposażone w odpowiednie oświetlenie. Należy również zaznaczyć, że z reguły gabloty dostępne są w przystępnych cenach. Ponadto ze względu na ich szeroką dostępność, bez trudu znajdziesz wariat odpowiadający na Twoje potrzeby.