mail_icon  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     Telefon +48 (32) 271 66 78 

O firmie

Firma Arret to uznany producent wiat przystankowych, rowerowych oraz wielu innych niezbędnych elementów miejskiej architektury.

W naszej codziennej pracy stawiamy wyłącznie na dokładnie przemyślane oraz rzetelnie wykonane projekty, które odznaczają się funkcjonalnością, wysoką estetyką wykonania oraz wytrzymałością na warunki zewnętrzne - wszystkie wiaty aluminiowe odznaczają się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne czy działanie warunków atmosferycznych

Nasza działalność jest oparta na zachowaniu wysokiej klasy sprzedawanych produktów małej architektury przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. Właśnie to pozwoliło nam wygrać wiele przetargów oraz otworzyło przed nami drogę do realizacji licznych zleceń, których jakość znajduje potwierdzenie w zdobytych przez nas referencjach. Niezależnie czy mówimy o wiatach stadionowych, autobusowych, czy też mamy na myśli wiaty rowerowe lub  gabloty reklamowe – zawsze spotykamy się z docenieniem zarówno w Polsce, jak i w wielu innych krajach europejskich.

Zawsze bierzemy pod uwagę opinie oraz uwagi Klientów, co pozwala nam na dostarczenie odpowiednio zoptymalizowanych pod względem indywidualnych wymogów, przy jednoczesnym dostosowaniu do aktualnych wymagań rynku.

O firmie

 

 

Jak już wspomnieliśmy, konsekwentny rozwój polityki jakościowej i sprzedażowej zyskał uznanie wśród Klientów z Polski i krajów UE. Nasze produkty eksportujemy między innymi do Austrii, Estonii, Finlandii, Francji, Holandii, Rumunii , Norwegii a ponadto do Algierii i Republiki Kongo.

Arret zapewnia kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy.

Zapewniamy:

Doradztwo, czyli kompleksową pomoc już na etapie powstawania zarysu projektu (wybór optymalnego produktu, który będzie spełniał jego oczekiwania Klientów lub zaprojektowanie i wyprodukowanie całkowicie nowego produktu na potrzeby konkretnego zamówienia).

Produkcję każdego towaru w pełni dostosowaną do indywidualnych wymogów Klienta.

Profesjonalną instalację oraz montaż produktów poprzez wyspecjalizowane ekipy montażowe w miejscu wskazanym przez Inwestora.

Kompleksową obsługę posprzedażową (świadczymy zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny).

Zaufanie coraz większej rzeszy Klientów oraz stała potrzeba dostosowania oferty do rosnących wymogów rynku motywują nas do ciągłego doskonalenia swojego warsztatu oraz stałego rozwoju, który procentuje zarówno na etapie projektowym oraz realizacyjnym, jak i posprzedażowym.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Arret.


 

Wartość dofinansowania : 193.335,72 PLN

Wartość całkowita Projektu : 241.669,65 PLN

PROJEKT INWESTYCYJNY NA OBNIŻENIE NARAŻENIA NA CZYNNIKI SZKODLIWE WYSTĘPUJĄCE PRZY PRACACH ŚLUSARSKICH

Celem projektu jest obniżenie narażenia na czynniki szkodliwe na stanowisku pracy ślusarza poprzez wykonanie odciągów miejscowych i stanowiskowych wraz z wykonaniem koniecznej wentylacji.

O firmie