mail_icon  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     Telefon +48 (32) 271 66 78 

Zalety gablot reklamowych montowanych w wiatach przystankowych

Główną zaletą gablot reklamowych montowanych w wiatach przystankowych jest ich widoczność. Reklama, zamieszczona w przestrzeni publicznej, w której jest oglądana i podświadomie zapamiętywana przez setki tysięcy ludzi dziennie, jest reklamą najbardziej skuteczną. Co więcej, potencjalny klient ma możliwość zaznajomienia się z jej treścią, w trakcie oczekiwania na środek transportu. Ze względu na swoje duże rozmiary, gablota reklamowa montowana w wiatach przystankowych „rzuca się w oczy” i jest trudna do zignorowania. Sprawdź, w jakiego rodzaju wiacie przystankowej gablota reklamowa sprawdzi się najlepiej.

Gabloty reklamowe w wiatach przystankowych typu Nefryt

Gabloty reklamowe idealnie sprawdzą się w wiatach „typu Nefryt”, które charakteryzują się półokrągłym dachem, wychodzącym poza obrys wiaty, dzięki czemu idealnie chronią przed deszczem i śniegiem. Ponadto oferowane przez nas wiaty wyposażone zostały w wytrzymałe szyby hartowane, które doskonale uzupełniają stalową konstrukcje cynkowaną. Lakierowane proszkowo, solidnie mocowane na całej krawędzi, szyby gablot reklamowych montowanych w wiatach przystankowych typu Nefryt zapewniają doskonałą widoczność oraz czytelność reklamy. Dzięki wygodnej ławce z siedziskiem drewnianym reklama w wiacie „Nefryt” może być wielokrotnie odczytywana przez osoby czekające na środek lokomocji. Poza gablotami reklamowymi w wiacie typu Nefryt doskonale sprawdzą się:

  • gabloty informacyjne,
  • ramki na rozkłady jazdy,
  • kosze na śmieci,
  • oświetlenie LED,
  • moduły solarne.

Czym charakteryzują się wiaty typu Topaz oraz Ametyst?

Innymi rodzajami wiat przystankowych, w których równie dobrze prezentować się będą gabloty reklamowe, są oferowane przez nas wiaty typu Topaz oraz Arret. Wiaty Topaz również posiadają półokrągły, wypłaszczony dach pokryty poliwęglanem komorowym wsparty na konstrukcji stalowej, cynkowanej ogniowo, szyby ze szkła hartowanego oraz ławkę z siedziskiem drewnianym. Wiaty Ametyst posiadają podobną konstrukcję i budowę, zapewniającą wyjątkową widoczność wiaty reklamowej. Są to modele o klasycznym kształcie z półokrągłym dachem, popularne w wielu polskich miejscowościach, wzorujące się na modelach montowanych od początku lat 80-tych.

Gabloty reklamowe w wiatach z płaskim dachem

Gabloty reklamowe jednak dobrze sprawdzą się nie tylko w wiatach przystankowych z dachem półokrągłym, lecz również w oferowanych przez nas wiatach z dachem płaskim: Cyrkon oraz Inox. Wiaty Cyrkon idealnie wpasowują się w nowoczesne otoczenie. Posiadają wzmocnioną konstrukcję z podcięciem w słupkach przednich, płaski dach oraz system odprowadzania wody w słupkach. Poszczególne segmenty oferowanych przez nas wiat wypełnione są szkłem hartowanym, mocowanym na nierdzewnych uchwytach. Poszycie płaskiego dachu wiaty natomiast wykonane jest z przydymianego poliwęglanu litego lub komorowego oraz szkła bezpiecznego. Dobrym miejscem na reklamową gablotę są również oferowane przez nas wiaty z dachem płaskim Inox oraz z ławkami montowanymi w poszczególnych segmentach. Stanowią one nie tylko idealne miejsce na reklamę, lecz również doskonale chronią podróżnych przed wiatrem, deszczem i śniegiem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.